Witam serdecznie na stronie PARTNER-FINANSOWY24.PL

Nazywam się Magdalena Wąsik i pomocą w udzielaniu szeroko pojętych kredytów i pożyczek zajmuję się od 2007 roku. Swoją przygodę z kredytami i pożyczkami zaczęłam poprzez pracę w jednym z większych Banków Polskich. W 2010 roku rozpoczęłam działalność gospodarczą zajmującą się pośrednictwem w udzielaniu finansowania na różne cele w tym: kredyty mieszkaniowe, samochodowe, gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe. W 2013 roku rozpoczęłam współpracę z firmami leasingowymi oraz firmami udzielającymi pożyczki dla Klientów z trudną sytuacją.  Nawiązałam współpracę z najlepszymi, sprawdzonymi instytucjami finansowymi.

Banki z jakimi od lat współpracuję to:Jako pośrednik jestem zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego można to sprawdzić na stronie KNF oto link: https://www.knf.gov.pl/podmioty/Rejestry_i_Ewidencje/rejestr_posrednikow_kredytowych/dzial_II

Działam niezależnie, obiektywnie i uczciwie. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz do Firm. Oferuję swoją wiedzę i doświadczenie przygotowując oferty kilkunastu instytucji finansowych omawiając je z Klientem i uzgadniając szczegóły transakcji. Dane jakie przekazuje mi Klient są poufne i chronione. Nie pobieram opłat ani za rozpatrzenie wniosku ani za uruchomienie finansowania. Wynagrodzenie otrzymuję od instytucji która uruchomi kredyt/pożyczkę/leasing.

Współpracuję tylko z najlepszymi, sprawdzonymi Instytucjami. Bezpieczeństwo, jakość usługi są dla mnie bardzo ważne.

Moim celem jest wybranie najlepszej oferty finansowej dopasowanej do indywidualnych wymagań Klienta. Sporządzam ocenę zdolności kredytowej, analizuję koszty około kredytowe, porównuję oferty i omawiam je z Klientem. Zainteresowanym  pomogę skompletować dokumenty do wniosku kredytowego, wypełnić formularze bankowe, "Diabeł tkwi w szczegółach" - wychwytuję je i zwracam na nie uwagę moim Klientom dzięki temu proces analizy przebiega w sposób  przewidywalny.

Doprowadzenie kilkuset transakcji do pozytywnego finału oraz zadowolenie Klientów pozwala mi działać na rynku już od kilku lat. Nadal się rozwijam i chcę aby grono zadowolonych Klientów stale rosło. :)

Chcesz zamknąć transakcję pozytywnie?  Skontaktuj się ze mną.

Zapraszam.

Magdalena Wąsik

PARTNER FINANSOWY